проститутки Украины
Последние новости Симферополя

В Севастополь придет барк "Крузенштерн"

В Севастополь придет барк "Крузенштерн"

В этом году Крым дважды посетит знаменитый барк "Крузенштерн".

4 февраля 2014 года он придет в Севастополь. Планируется, что барк примет участие в мероприятиях, посвященных 70-летию освобождения Севастополя и потом отправится в Сочи.

Также "Крузенштерн" прибудет в Севастополь на День Победы и примет участие в праздничных мероприятиях. Парусник причалит 8 мая и покинет город-герой 10 мая.

Фото sailing-ships.ru 

По материалам http://fresh.org.ua/

Новости Симферополя

Loading...
 • Игорь

  Ідея створення такого сайту — чергова політично вмотивована безглуздість. Обсмоктування персоналій замість подачі обєктивної і достовірної інформації.

 • іра

  Те, що цей сайт — це замовний проект сумнівів не викликає. І створений він виключно для того, щоб поливати брудом і оббріхувати не вигідних людей. Правди на цьому сайті 0.0%.

 • Влад

  На цьому сайті нічого немає цікавого,одна неправдива,брехлива інформація. Всіх поливають тільки брудом.

 • Віталій Михайлович

  це навмисно аби образити , бо аргументів не вистачає тому і створюють такі сайти та списки. Зупиніться .

 • Олег

  Навіщо створювати такий сайт, на ньому публікують інформацію тільки ту, за яку заплачено кошти, а правди на цьму сайті та йому подібних ніколи не було і не буде.

 • Світлана

  Мало того, що зараз всі ЗМІ тільки те й роблять, що висвітлюють провокації, брехню та ще й сайт для збора бруду створили!!!

 • Анжела

  Цей сайт НЕ з базою корупціонерів, продажних чиновників, силовиків та інших негідних держслужбовців, а людей, яких безпідставно звинувачують, обливають брудом! Сайт замовлений! Називати»скотами»треба замовників сайту та його авторів!!!

 • Tobik

  Знову виплив цей сайт на якому не написано жодного правдивого слова. Сайт створений для нагнітання і так не простої ситуації в країні.

 • Дарина

  Ну по-перше додати скота не
  може будь-хто – перевірено. По-друге, посилання в якості доказу ницості на 1-2
  замовних статті, в разі необхідності оббрехати людину – є нормальним. Тому
  ніякої об’єктивності не бачу. Черговий замовний проект.

 • Катя

  Незрозумілий сайт, на мою думку , і нікому непотрібен! На сайті тільки обливають брудом та пишуть неправду про політиків, державних діячів. Думаю чим швидше потрібно закривати такі сайти!

 • Натали

  Целиком проплаченный сайт — очень стыдно,что у нас в Украине такое существует — пишут что хотят, информацию не проверяют, а читатели этому верят..Блокировать и закрывать такие сайты нужно!

 • Марина

  Сайт продажный, проплаченный и неадекватный. Давно пора его прикрыть. Хотя разумные люди и так не верят в этот бред…

 • Вікторія

  Сайт створенний на чиєсь замовлення..БРЕХНЯ ЦЕ ВСЕ…Такі сайти
  створюються тільки для того, щоб когось облити брудом та подати неправдиву
  інформацію!?

 • Ольга

  Ребята, может, сайт не заказной, а просто какой-нибудь неудачник с комплексами решил поднять себя в своих глазах. Смотрит, что у кого-то есть семья, любовь, работа, успех, уважение, мудрость, благополучие… Вот жаба и задавила. Решил доказать, что хоть на что-то он может быть способен. Вот и взялся грязь лить на успешных людей. Не уподобляйтесь таким, пожалуйста.

 • Валерия

  Сайт заведомо не этичен.Можно иметь свою точку зрения, можно вступать в политические дебаты. Но оскорбления-показатель того, что авторам сайта ой как далеко до Европы! Кричать, разрушать, навешивать ярлыки -это путь в никуда.

 • Sem Smeshna

  Зовсім не обдуманий проект,оскільки конкуренти з радістю виставлять тих, кому захочуть зіпсувати репутацію і придумати фальшиві аргументи не є проблемою в наш час, тим паче, що їх на даному сайті не перевіряють!

 • Ника

  Цей сайт вийденого яйця не вартий, бо мова про ньому не про корупціонерів, а про тих людей, які не махають на майдані битами, а працюють і виконують свої обов’язки.
  Якби на тому сайті дійсно розміщували корупціонерів, то я думаю, що список був би зовсім інший, а не так як зараз: постраждали (як впринципі завжди в нашій країні) люди, які до корупції не мають жодного відношення!

 • Олена Собко

  Продажний замовний сайт!!!Зрозуміло, що люди котрі його створили хочуть дестабілізувати країну, заплямувати імена чесних політиків та громадських діячів задля своєї користі, в списку «скотів» повинні бути саме вони!

 • Natali Rose

  А де Яценюк, Кличко і Тягнибок на цьому сайті? Дякуючи їм в Україні зараз страх, що коїться, а метою цього всього є лише шкурні інтереси!!!!

 • Ельвіра

  На сайті з самого початку була зареєстрована адміністраторами 151 людина. Жоден інший бажаючий звичайний громадянин не зміг поновити цей список, адміністратори все видаляли — можете спробувати самі. Це говорить лише про те, що сайт завідомо замовний, і вся інформація на ньому — недостовірна.

 • Maria Korovaychenko

  Цей сайт не має ніякого підтвердження своїх тверджень. Чергова «заказуха», якими рясніє інтернет.

 • Зара

  Зрозуміло, що цей сайт створено для обливання брудом конкретних людей.

 • Admin

  99 % Комментариев к этой записи были сделаны с нескольких повторяющихся айпи адресов, что приводит к выводу что эти комментарии проплачены.

  Господа «Троли»
  Кроме возгласов что сайт указанный в записи создан специально для очернения, Вы не привели никаких аргументов.

  Спасибо за столь большое внимание проявленное к записи.

  Исходя из написанного выше, запись закрываю.

  С уважением Администратор

 • Николай

  полностью поддерживаю — сайт только для «обраных» — своего «скота» ты не добавишь. Они и информацию не правдивую дают!!
Согласно закону Украины "Про інформаційні агентства" { Вводиться в дію Постановою ВР N 74а/95-ВР від 28.02.95, ВВР, 1995, N 13, ст. 84 } (Інформаційними агентствами згідно з цим Законом є зареєстровані як юридичні особи суб'єкти інформаційної діяльності, що діють з метою надання інформаційних послуг. ) Мы не являемся информационным агенством, а только каталогизируем новости из разных новостных источников. По вопросам можно обращаться на почту info@1gorod.com

Сервис центр Киев