проститутки Украины
Последние новости Симферополя

Драться за кресло президента Украины уже готовы Тимошенко, Кличко и Добкин

По состоянию на сегодня, 24 февраля, официально заявили о намерении баллотироваться на пост президента Украины глава партии «УДАР» Владимир Кличко, недавно освобожденная экс-премьер страны Юлия Тимошенко и губернатор Харьковской области Михаил Добкин.

Как сообщает пресс-служба Верховной Рады Украины, сегодня, 24 февраля, был зарегистрирован законопроект, согласно которому на досрочные выборы главы государства планируется выделить около 2 миллиардов гривен. Деньги будут взяты из других источников бюджетных программ страны.

Народные депутаты уже поддержали законопроект. Уже завтра, 25 февраля, по информации председателя ЦИК Михаила Охендовского, начинается выдвижение кандидатов в президенты.

По предварительной информации, участие в выборах уже согласились принять трое кандидатов — Юлия Тимошенко, Виталий Кличко и Михаил Добкин. 

По материалам http://www.0652.ua/

Новости Симферополя

Loading...
 • Я

  Якщо чесно, я не думаю, що можна було подарувати, а потім забрати — про цей факт вже б не тільки Вінниця-інфо написала, а інші ЗМІ. Машина ж не голка і їх в районах по пальцях можна перерахувати. Те, що машини їздили по селах могуть підтвердити сотні селян.

 • Влад

  Дійсно,Юрію Хорту немає чим зайнятися,то він шукає привід,щоб когось обгадити та заплямувати. Ці машини швидкої медичної допомоги використовувалися для медичних проектів.Жителі населенних пунктів вдячні за це народному обранцю.

 • Віталій Михайлович

  так вже прес-служба чітке пояснення дала, крім того аби захотіли заховати, то зняли б надписи…

 • Іванка

  Если наша система здравоохранения просто не в состоянии выполнять свойственные ей функции: больные просто не могут своевременно попасть в больницы, лечить их во многих случаях некому и нечем, то надо сказать большое спасибо людям, которые заботятся о том, чтобы врачи имели всё необходимое для спасения человеческих жизней.

 • Tobik

  Нехай цей Хорт поїздить по селам і попитає людей — чи бували ці машини швидкої допомогу у їхньому селі, чи допомагали вони людям. І тоді він сам переконаєтся що ці автомобілі виконували свою важливу міссію.

 • Таїса

  Цікаво — де був Хорт зі своєю бандою, коли в країні відбувалисся бої з беркутом!? А зараз, коли вже все більш-менш заспокоїлосся, то він корчить із себе робынгуда! Перш ніж чинити такі справи, нехай би поцікавивсся в людей, що це за машини швидкої, і кого вони обслуговували!

 • Maria Dudnik

  Назва статті говорить, що «Вінницька самооборона привезла на Майдан «швидкі» Калетніка». Напевне, вони підуть
  далі за Януковича, бо той крав звичайні шапки, але став президентом.

 • Maryna

  Эти скорые на самом деле очень помогали жителям районов винницкой области на протяжении последних нескольких лет благодаря медицинской программе, которую проводил Г.Калетник.

 • Ольга

  Читаю коментарі компетентних
  людей з приводу роботи «Швидких» протягом останніх двох років і дивуюся. Про те, що ви пишете, не
  знає хіба що той, кого ніколи не цікавило життя Вінниччини, яке висвітлювалося у ЗМІ. Хтось із відомих сказав, що
  найбільше брехні буває під час війни, після полювання і під час виборів. Для
  того, щоб закріпити позиції, нова влада підтримує протизаконні дії вінницької
  самооборони, від якої, як бачите, потрібно оборонятися. Тож не
  пояснюйте нікому нічого, бо це марна трата часу.

 • олька

  Знаю особисто, що вони не гнили, а людям допомагали. А тепер забрали швидкі не в зрозумілому напрямку і залишились люди без лікарів. Адже медичний проект від Калетніка багато в чому допомагав сільській місцевості.

 • ніна

  Вони не гнили,а використовувалися в тому напрямку для чого призначині — возили хворих людей …А зараз більшість лікарень залишились ніщим!

 • Ксения Кирилова

  Шкода, що пенсіонери, життя та здоров’я яких рятували ці машини, не можуть це підтвердити, тому що вони в районах. Проте я б радила журналістам все-таки провести розслідування і поїхати в ці райони.

 • Валентин

  Так, дійсно, ці швидкі працювали в районах Вінниччини. В Літинському районі — точно знаю про це. Навіщо писати неправду?

 • Sem Smeshna

  Добре що хоч хтось задумався про здоров1я своїх громадян,адже ці швидкі врятували не одне життя….нехай вони залишаються на своїх місцях і надалі!
Согласно закону Украины "Про інформаційні агентства" { Вводиться в дію Постановою ВР N 74а/95-ВР від 28.02.95, ВВР, 1995, N 13, ст. 84 } (Інформаційними агентствами згідно з цим Законом є зареєстровані як юридичні особи суб'єкти інформаційної діяльності, що діють з метою надання інформаційних послуг. ) Мы не являемся информационным агенством, а только каталогизируем новости из разных новостных источников. По вопросам можно обращаться на почту info@1gorod.com

Сервис центр Киев